content top

Fundusz dla Organizacji Pozarządowych

Uwaga! Wiadomo już, kto będzie odpowiadał za wdrażanie Funduszu dla Organizacji Pozarządowych. Rolę tę pełnić będzie Fundacja im. S. Batorego, z którą niebawem ma podpisać umowę Biuro Mechanizmów Finansowych w Brukseli. Źródło: http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/853524.html

Akademia młodzieżowa – gra w życie

Projekt „Akademia młodzieżowa – gra w życie” realizowany jest przez Fundację Pro Edu oraz partnerów: Stowarzyszenie Progres z Lublina, Gminny Ośrodek w Rudzie Hucie i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. Projekt współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego Programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii Europejskiej.

Konferencja TED w Polsce

TED ma coraz więcej fanów Polsce! Czym są te konferencje? Dlaczego raz wysłuchawszy jednego z wykładów nie można oderwać się od innych? O tym musicie przekonać się sami. Możemy Wam powiedzieć jednak, że jest to impreza skupiająca ludzi z pasją, chcących dzielić się nowatorskimi ideami, łącząca w sobie niesamowite umiejętności prezentowania siebie i swoich pomysłów przez prelegentów, sporej dawki humoru i wiedzy...

content top